KWON-DANRHO.CZ HK Plus .r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: 495 582 100, 725 501 410
email: info@kwon-danrho.cz
www: www.kwon.cz

Představení značky KWON

O značce KWON

Milí zákazníci a přátelé bojových umění!

Značka KWON byla založena Güntherem Schrammem na základě jeho zkušeností s taekwondem v Německu roku 1976. Značka byla zaregistrována roku 1980 jak na národní, tak i na mezinárodní úrovni.

Představení značky KWON

V roce 1965 se Günther Schramm začal jako jeden z prvních lidí v Německu věnovat taekwondu. Během tohoto roku se také skupina nejznámějších a nejúspěšnějších velmistrů vydala z Korey do Evropy, aby tak představila své umění taekwonda západnímu světu. Právě díky tomu se rok 1965 stal nejdůležitějším rokem pro Taekwondo v Evropě. Od té doby vyučovali korejští instruktoři Taekwondo své studenty v Evropě – a to s velkým úspěchem.

Postupem času si KWON vybudoval obrovskou škálu produktů, které zahrnují kompletní sortiment, vybavení a oblečení pro téměř všechny styly bojových umění na světě.

Profesionální vývoj výrobků je na nejvyšší úrovni a slibuje funkční produkty vysoké kvality pro bojová umění. Při výrobě zboží je pečlivě kontrolována kvalita všech produktů.

Dnes je KWON inovativní firma s dvousetstránkovým katalogem, který nabízí dobře vyvážený sortiment v oblasti bojových umění, vybavení, oblečení, fitness oblečení a doplňků.


0 ks zboží 0 Kč