KWON-DANRHO.CZ HK Plus .r.o.
Selicharova 1422/7
Hradec Kralove, 5000 12

telefon: 495 582 100, 725 501 410
email: info@kwon-danrho.cz
www: www.kwon.cz

Zajímavosti

Kendo - bojové umění, troška historie

Historie - Kendo

Kendo - jeho počátky sahají do 12. století, kdy v Japonsku vznikla kasta bojovníků - samurajů. Umění boje s mečem, katanou pro samuraje bylo privilegiem, ctností i podmínkou k přežití. Samurajové jej cvičili od ranného dětství po celý svůj život, u tehdejších mistrů se snažili dosáhnout dokonalosti své techniky. Tato se vyučovala především ve formě kata, tedy sestav, soubojů s předem stanovenými pohyby. Samurajové cvičili pomocí dřevěných nebo skutečných mečů, ale takový trénink byl nebezpečný a neumožňoval vedení seku nebo bodu na plný kontakt.

více ›

Aikido - bojové umění, troška historie

Historie - AikidoAikido patří mezi nejmladší japonská bojová umění, aikido bylo vytvořeno až v roce 1925 Moriheiem Uešibou (1883 -1969). Aikido je japonský druh bojového umění, typický zejména strategií obrany. Aikido založeno na myšlence neagresivity, rozvíjí cvičícího jedince jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Zakladatelem je Morihei Ueshiba (1883 - 1969), jeden z nejvýznamnějších bojovníků, který pochopil, že na násilí není potřeba odpovídat násilím, ale láskou a pochopením aniž by bylo někomu ublíženo.

více ›

Karate - bojové umění, troška historie

Historie - KarateTradiční karate je staré bojové umění beze zbraně, které sloužilo jako účinná sebeobrana v Japonsku v dobách, kdy boj o svůj život byl každodenní realitou a nošení zbraní bylo zakázáno.

více ›

Nový model DANRHO Ultimate 750

DanRho Ultimate 750Na Judo Grand Prix v Düsseldorfu značka DANRHO představila svůj zbrusu nový model kimona. Jedná se o "Ultimate 750", tedy model ze 100% bavlny s gramáží 750 g/m². Kimono odpovídá novým pravidlům IJF, takže je určeno pro veškeré mezinárodní turnaje a je k dispozici v bílé i modré barvě. Kalhoty můžete v pase stáhnout šňůrkou a samozřejmostí je také zpevnění a dvojité prošití oblasti kolen. Kimono představila mistryně světa Majlinda Kelmendiová.

více ›

KWON na evropském šampionátu v kickboxu

KWON na WKU AlbirVe dnech od 25. do 28. května nás najdete v liberecké Home Credit Aréně. Bude se zde poprvé konat evropský šampionát World Kickbox and Karate Union v kickboxu, karate a MMA včetně dvou zápasů o titul profesionálního mistra světa WKU. Značka KWON je hlavním partnerem soutěže. 

více ›

Jak správně zavázat pásek?

Vázání páskuVázání pásku není žádná věda. Ale taky žádná legrace, a proto jsme si pro Vás připravili video, díky kterému vázání pásku rychle přijdete na kloub.

více ›

Jak vybrat správnou velikost kimona?

Jak vybrat správnou velikost kimona?V následujícím článku se podíváme, čím se řídit, pokud si nejste jistí při výběru velikosti kimona. Jestliže se budete řídit následujícími radami, zcela jistě si vyberete dokonale padnoucí kimono, ve kterém se Vám bude cvičit jedna radost.

více ›

Nové velikosti kimona DANRHO IJF Ultimate 750

Kimono DANRHO IJF Ultimate 750S nadcházejícím podzimem, a začínající sezónou juda, rozšiřujeme naši nabídku kimon certifikovaných Mezinárodní judistickou federací IJF. V tomto článku se mimo jiné dozvíte také to, jak vybrat správnou velikost tohoto modelu.

více ›

Semináře na téma FUNKČNÍ TRÉNINK

KWON semináře
Přinášíme Vám skvělou příležitost, jak rozšířit či obohatit Vaše tréninky a letní soustředění.
 
Formou seminářů pro trenéry Vám ukážeme, jak se dají efektivně využít ve funkčním tréninku pomůcky, se kterými Vás postupně seznamujeme.

více ›


0 ks zboží 0 Kč